Nagroda im. Krzysztofa Millera 2019
konkursy fotograficzne
Agora - Warszawa
termin zgłoszenia - 25.10.2019
wyborcza.pl/wiecejswiata
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Konkurs Millera 2019 to konkurs organozowany przez Agorę na najlepszy materiał fotograficzny 2019 roku. Nagroda im. Krzysztofa Millera to forma przypomnienia tego fotoreportera, pracującego wiele lat dla Gazety Wyborczej. Do konkursu może przystąpić każdy kto identyfikuje się z fotografią reportażową i prześle do 25.10.2019 własne zestawy zdjęć na adres redakcji wyborcza.pl/wiecejswiata.

Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne. Laureat Nagrody im. Krzysztofa Millera otrzyma nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3  materiały fotograficzne  tj. 3 (trzy) prace konkursowe. Do udziału w konkursie mogą zostać zgłoszone dowolne formy fotograficzne (w tym fotoreportaż, dokument, seria portretów, seria pejzaży itp.) wykonanych dowolną techniką sprzętem fotograficznym, jak również telefonem komórkowym, z zachowaniem wymagań technicznych (rozdzielczość dłuższy bok min. 3000 px. RGB z maksymalną jakością. Obróbka zdjęć przesłanych do konkursu może podlegać działaniom wyłącznie odpowiadającym zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej. Zmiany typu fotomontaż są niedopuszczalne.

Nagroda im. Krzysztofa Millera za odwagę patrzenia została zainicjowana w 2018 r. Do pierwszej edycji konkursu zgłoszono 300 prac, razem 5 tysięcy zdjęć. Laureatem pierwszej edycji została Anna Liminowicz nagrodzona za fotoreportaż „Między blokami". Nagrodzeni są z reguły również prezentowani w publikacjach Agory np. w "Dużym Formacie".Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.