Kontakt

If you are organizing an event, training, workshop, exhibition or presentation, please email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Chcesz wysłać informacje o imprezie, wystawie, podzielić się w formie artykułu własnymi przemyśleniami? Masz ciekawy pomysł na rozwój serwisu? Masz pomysł na zorganizowanie sesji fotograficznej? Dostarczasz tego typu informacje i chcesz z nami działać?

Pisz do nas na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za info.Interesuje Cię partnerstwo medialne lub wymiana treści i informacji o imprezach? Pisz do nas na adres mailowy podany wyżej.


 
Dlaczego z nami? Nasza misja


Ciemnia jest niezależną niszową platformą eksperymentalno-testową dedykowaną dla pasjonatów fotografii i fotografii tradycyjnej. Nasz portal traktujemy jako misję. Uczestniczymy w wymianie informacji, piszemy o ciekawych miejscach, aktywnych formach spędzania czasu, wydarzeniach kulturalnych, prezentujemy ciekawych ludzi i ich pomysły na życie. Obejmujemy patronatem interesujące nas wydarzenia i szkolenia. Mamy przejrzyste i jawne zasady tworzenia treści. Portal ma charakter edukacyjno – informacyjny. Nie namawiamy nikogo do zakupów, nie sugerujemy właściwych wyborów, nie generalizujemy i nie oceniamy jakie marki są najlepsze. Testy i artykuły mają charakter subiektywnej opinii autorów, a nie ostatecznego wyroku. Publikujemy ponad 1000 artykułów i prawie 10000 zdjęć. Zapraszamy osoby otwarte na współpracę, które chciałyby np. tłumaczyć wartościowe materiały, podzielić się własną publicystyką i mające choćby podstawową wiedzę w temacie. 

 

Zapraszamy wszystkich, którzy identyfikują się z naszym projektem do współpracy.
 
Logo portalu

Polityka prywatności portalu

Dodaj imprezę do kalendarium


X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.