I Festiwal Fotoforma w Warszawie odwiedziło 8 tys. uczestników

Festiwal Fotoforma
festiwal fotograficzny
Warszawa
12-13.10.2023
Fotoforma
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Jak podaje organizator Festiwal Fotoforma 2023, jaki odbył się w dniach 12-13 października w Warszawie na terenie PGE Stadionu Narodowego miał frekwencją na poziomie 8000 osób. Jest to liczba aktywnych uczestników imprezy, którzy brali udział w imprezie osobiście. Z informacji podanych na blogu organizatora wynika, że podobna liczba fanów oglądała relacje na żywo w internecie. Spotkanie i wywiady online prowadzone były przez Kesję Radzimińską, Jacka Siwko, Jacka Sopotnickiego oraz Krzysztofa Basela.


Festiwal Fotoforma 2023, to pierwsza edycja imprezy dedykowanej dla fotografów i twórców wideo organizowana przez sklep fotograficzny Fotoforma. W Polsce takie imprezy są organizowane w ostatnich miesiącach przez największe sklepy fotograficzne. Trudno powiedzieć, jaka liczba osób odwiedziła pozostałe imprezy, organizowane przez konkurencję. Podobną imprezę pod nazwą "ŚwiatłoSiła Festiwal Foto-Video 2023" zorganizował w terminie 6-7 września 2023 na terenie Stoczni Gdańskiej sklep Cyfrowe.pl. Festiwal Fotoforma 2023 i impreza w Gdańsku były dwudniowe. Na miejscu można było wysłuchać wykładów i uczestniczyć w warsztatach fotograficznych. Z kolei w Warszawie, festiwal zorganizowany sklep BEiKS pod nazwą "BEIKS MEDIA SHOW", był imprezą jednodniową.

Imprezy organizowane w Polsce przez sklepy fotograficzne to z reguły połączenie wiedzy technicznej, warsztatów i konferencji prowadzonych przez uznanych fotografów i autorytety z branży foto-video-film, z prezentacją i ekspozycją sprzętu Na miejscu dystrybutorzy zaprezentowali ponad 50 przodujących marek. Użytkownicy mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz sprzętem producentów sprzętu fotograficznego. Wejście na imprezy jest z reguły bezpłatne (są pewne kursy i warsztaty dodatkowe płatne) pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora, podania danych osobowych i zgody na przesyłanie informacji o charakterze handlowym.  


Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.