Jeremy Snell
dokument
USA
2022
Jeremy Snell
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

 Jeremy Snell jest filmowcem i fotografem mieszkającym na Brooklynie w Nowym Jorku. Pochodzi z Hawajów, większość swojej młodości spędził w Azji. W trakcie swojej kariery Jeremy nakręcił wiele kampanii dla organizacji pozarządowych Water i The International Justice Mission, aby pomóc zakończyć globalny kryzys wodny i współczesne niewolnictwo. Poza pracą humanitarną tworzy również globalne kampanie dla takich marek jak Apple, Facebook, WWF czy Unicef.

Po eksperymentach z kształtowaniem światła w fotografii Jeremy zainteresował się fotografią portretową, która nawiązuje do historii postaci.

 

„Opowiadanie historii o kulturze i ludziach, których nieczęsto widuje się na świecie, jest moim największym pragnieniem w fotografii ”.W swoim ostatnim projekcie Boys of Volta Jeremy stworzył serię fotografii miejscowych dzieci nad jeziorem Volta, największym na świecie sztucznym jeziorem w południowej Ghanie. Jezioro jest utworzone przez zaporę Akosombo i obejmuje obszar, który kiedyś był pokryty lasami i wzgórzami. Jeremy najpierw odbył trasę koncertową, aby sfotografować kampanię przeciwko handlowi ludźmi w okolicach jeziora z organizacją non-profit International Justice Mission, zanim rozpoczął własny projekt.

 

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.