Black and White Storm - Mitch Dobrowner

Black and White Storm
landscape photos
USA
2012-18
Mitch Dobrowner
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

 

W galerii Kopeikin w Los Angeles można zobaczyć unikalne zdjęcia czarno-białe przedstawiające sztormy autorstwa Mitcha Dobrownera. Mitch mówiąc ogólnie realizuje swoje fotograficzne pasje w fotografii krajobrazowej, specjalizujac się w kreatywnym i bardzo artystycznym obrazowaniu „najgorszej pogody na świecie”, jaką może odznaleźć fotograf na swojej drodze. Oczywiście nie jest to jedyna pasja autora, który fotografuje również inne tematy z pogranicza fotografii krajoznawczej i artystycznej. Jednak nie można oprzeć się wrażeniu, że czarno-biała fotografia autorstwa Mitcha Dobrownera przedstawiająca burze i chmury jest po prostu niesamowita i najbardziej sugestywna.

Przyjmując aktywne podejście do poszukiwania tych superkomórkowych burz, Dobrowner nie wchodzi zasadniczo w dokumentowanie krajobrazu, jego fotografia przedstawia piękne oblicze burz, które mają swoje unikalne i niemalże magiczne momenty, skrzące się błyskawice i czarno-białą dynamikę. Mitch Dobrowner ma na swoim koncie wiele wybitnych nagród jak choćby w 2018 na konkursie Sony World Photo Awards, w 2018 na The Biennial´s Grant czy pierwsze miejsce w 2016 na IPA Lucie Awards.

Krajobrazy są produkowane przy użyciu cyfrowych aparatów. Po etapie postprodukcji obrazy są drukowane drukarkami cyfrowymi przy użyciu atramentów pigmentowych i na różnych materiałach docelowych i na canvasie.


Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.