BEIKS Media Show
festiwal fotograficzny
Warszawa, Żwirki i Wigury 18
07.11.2023
BEIKS
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

BEIKS Media Show startuje już 7 listopada 2023 r. W ramach imprezy znamy już prelegentów i zakres tematyczny wykładów, więcej w osobnych artykule. Wejście na imprezę jest bezpłatne pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie tutaj. W ramach imprezy odbędzie się również konkurs fotograficzny „Radość i Smutek”, sponsorowany przez firmę Nikon. Tematem konkursu "Radość i smutek" jest skupienie się na przekazywaniu emocji obrazem oraz zaprezentowanie dwóch silnych i przeciwstawnych emocji - radości i smutku. Uczestnicy są zachęcani do wyrażenia tych uczuć za pomocą swoich fotografii. Ich zadaniem jest uchwycenie chwil ekstazy, euforii, radości życia, ale także momentów refleksji, melancholii czy smutku. Każdy uczestnik ma szansę pokazać swoją wyjątkową perspektywę na te dwie emocje i podzielić się nią z innymi.

 

Nagrody w konkursie:

1. miejsce: aparat Nikon Z 30 Body
2. miejsce: 1 godzina wykładów z ambasadorem firmy Nikon (poprzez Zoom, itp.)
3. miejsce: bon o wartości 500,- zł do wykorzystania na zakupy w firmie BEIKS (stacjonarnie jak i w sklepie online)

 

Jak się zgłosić?

Zgłoszenie do konkursu zawierające imię i nazwisko, zdjęcie należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Osoby wysyłające więcej niż 1 zdjęcie nie będą brane pod uwagę.

Należy dosłać zdjęcie, którego maksymalny rozmiar to 2000 px, maksymalna waga pliku 2MB. Nazwa pliku powinna zawierać imię i nazwisko zgłaszającego.

Aby wziąć udział w konkursie wymagana jest obecność na BEIKS MEDIA SHOW 2023. Nagroda zostanie przekazana w czasie trwania eventu.

Zgłoszone zdjęcia mogą być wykonane przy użyciu aparatów fotograficznych lub aparatów w telefonach komórkowych. Konkurs fotograficzny pod hasłem „Radość i smutek” to konkurs, którego nagroda główna to  aparat NIKON Z 30 Czarny. Organizatorem konkursu jest firma BEIKS Machulski Sp.j. Konkurs prowadzony będzie za pośrednictwem poczty elektronicznej, a zadanie konkursowe prezentowane będzie na stronach internetowych i mediach społecznościowych firmy BEIKS. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 02.10.2023r. (od godziny publikacji informacji o konkursie na stronie BEIKS
Media Show ) do 03.11.2023r r. (do godziny 23.59). Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem i
akceptacją jego treści. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie (czyli jednego maila). Jeśli uczestnik zgłasza do konkursu więcej niż jedno zadanie konkursowe, powinien je wszystkie umieścić jako załączniki w jednej wiadomości elektronicznej. Uczestnik akceptuje fakt, że zadania konkursowe mogą zostać wykorzystane na kanałach firmy BEIKS w mediach społecznościowych.


X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.