Andrzej Pogudz - "Cichy Zamość"

Andrzej Pogudz
album
Galeria Fotografii Ratusz
2023
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Album: "Cichy Zamość"
Wydawca: Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne
oprawa twarda
ilość stron: 109
EAN: 9788396114303

 

2 grudnia zakończyła się wystawa fotografii Andrzeja Pogudza pt. "Cichy Zamość". Wystawie towarzyszy książka o tym samym tytule. Książkę w cenie 100 PLN, można kupić w zamojskich księgarniach (Księgarnia Bolesława Leśmiana ul. Zamenhoffa 9, Dom Książki Księgarnia Grodzka 12, Dom Książki Księgarnia Żeromskiego 3, Księgarnia Trio z Roztocza Rynek Solny 2) w recepcji Hotelu Arte (Rynek Wielki 9) oraz za pośrednictwem autora.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne, w ramach XLV Zamojskich Spotkań z Fotografią. Wernisaz odbył się 11 listopada o godz. 16, a spotkanie autorskie odbyło się pół godziny później. Cichy Zamość to projekt prezentujący zdjęcia wykonane przez Andrzeja Pogudza na zamojskim Starym Mieście. Fotografie zrealizowane na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat w szeregu miejsc, których już nie ma lub znacząco się zmieniły.

Andrzej Pogudz jest prezesem ZTF, a z wykształcenia historykiem i dziennikarzem, pracuje jako nauczyciel w II LO w Zamościu. Jest również instruktorem fotografii w MDK.

 


Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.