Hoodkevitz
wystawa fotograficzna
Fabryka Norblina
11-24.10.2023
Xiaomi Polska
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Wystawa fotograficzna portrecisty Hoodkevitz, pt. „Tacy jesteśmy w pełnym obrazku”. Wpadajcie do Fabryki Norblina w Warszawie Kino KinoGram. Wystawa potrwa do 24 października. Projekt został w całości wykonany naszym najnowszym smartfonem Xiaomi 13T Pro. ✨

W dniach 10.10 – 24.10 można oglądać wystawę fotograficzną zatytułowaną „Tacy jesteśmy w pełnym obrazku”. Zdjęcia autorstwa Hoodkevitza (Przemysława Chudkiewicza) przedstawiają serię portretów bohaterów, którzy niejedno w życiu przeszli, ale w końcu odnaleźli swoją właściwą ścieżkę.

 

"Rozmawiam z nimi o emocjach, o uczuciach. O poczuciu istnienia, o sensie życia. O tym, kim jesteś tak naprawdę, do czego dążysz. I jakie masz marzenia. Zauważyłem, że ludzie niechętnie mówią o swoich emocjach. A w Portrecie Autentycznym dużo tych historii potrafi wyjść na zewnątrz. Jest w tym jakaś magiczna, intymna atmosfera".


Otwarcie odbyło się 10 października, w Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego w Fabryce Norblina, ulica Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa, Polska.

 


X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.