Ilford Photo Walk
warsztaty
Rzeszów
16.09.2023
Zeever
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

 


ILFORD Photo Walk Rzeszów 2023 - X Edycja Foto Spaceru. X Edycja ILFORD PHOTO WALK już 16 września 2023 w Rzeszowie! Impreza nakręcana przez Zeever Sp z o.o., wyłączny przedstawiciel Harman Technology LTD, ILFORD PHOTO i Kentmere w Polsce. 

Bilety na IX Edycję ILFORD Photo Walk w cenie od 59 do 209 PLN. Dla posiadaczy własnych aparatów cebna 59 PLN. Poprzednie edycja spacerku odbyły się w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie i Katowicach. W trakcie spotkania dokumentowanie miejsc  w postaci analogowych zdjęć na filmie ILFORD HP5+.  Prowadzący Bogdan Szczupaj – absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

W cenie pakiety filmów. Po odebraniu pakietów i omówieniu programu spacer. Będziemy mieć wiele okazji do uwiecznienia ciekawych elementów architektonicznych wędrując ulicami Rzeszowa. Spacer uwieńczymy wspólnym, czarno-białym zdjęciem. Cena obejmuje także udział w spacerze z przewodnikiem - ekspertem w temacie fotografii analogowej, dyskusje na tematy fotografii i upominek od Ilford Photo.
   i najważniejsze - niezapomniane wspomnienia...


W tej cenie otrzymasz:

- Dwa filmy ILFORD B&W HP5+ 36/135 lub ILFORD B&W HP5+ typ 120, (w zależności od posiadanego przez Ciebie aparatu)  (59 zł)
- Dwa filmy ILFORD B&W HP5+ 36/135 lub ILFORD B&W HP5+ typ 120 (w zależności od posiadanego przez Ciebie aparatu) + Aparat wielokrotnego użytku z filmem HP5+ (209 zł)
Baza spotkania: Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa. Liczba miejsc ograniczona – celujemy w grupę około 20 uczestników.

 

Info: zeever.pl/blog

 


X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.