LensCulture Art  Photography Awards
konkurs fotograficzny
Amsterdam
termin 20.12.202
LensCulture
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Już niebawem, bo 20 grudnia 2022 r. mija termin zgłaszania fotografii do konkursu LensCulture ART PHOTOGRAPHY AWARDS 2023. Nie zapomnijcie tej daty. Zgłoszenia można wysyłać na specjalnej stronie z formularzem organizatora lub na profilu tutaj.


Kolejna edycja konkursu LensCulture Art  Photography Awards 2023 to poszukiwanie nowych fotografii portretowych i kreatywnych oczywiście wśród najlepszych na świecie fotografów, profesjonalnych i amatorów. Tu zresztą nie ma ograniczeń i kategorii na fotografów zawodowych, amatorów, półprofesjonalistów, czy początkujących pasjonatów. Liczy się tylko dobra fotografia. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy mieszczą się w dość pojemnym pojęciu dobrych zdjęć, obojętnie czy były wykonane w studio przy profesjonalnym oświetleniu, czy w podróży. Obojętnie czy robiliście je profesjonalnym aparatem, czy smartfonem. Nie obowiązują ograniczenia związane z wiekiem, poziomem zaawansowania, formą czy lokalizacją. Każdy ma prawo do wysłania na konkurs 1 szt. całkowicie bezpłatnie. Dalsze zdjęcia i cykle autorskie są już dodatkowo płatne. 50 lub 60$. 

TERMIN SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ: 20 grudnia 2022 r.

Nagrody

- Wystawa podczas Photo London 2023
- Granty pieniężne w wysokości 10 000 USD
- Indywidualny dedykowany wpis na łamach LensCulture
- Promocja podczas międzynarodowych festiwali fotograficznych


Jurorzy

    Shana Lopes, SF Museum of Modern Art
    Lesley Martin, Aperture
    Crista Dix, Griffin Museum of Photography
    Brian Paul Clamp, CLAMP Art
    Izabela Radwanska Zhang, British Journal of Photography
    Elisa Medde, FOAM Magazine
    Renée Mussai, Autograph
    Jim Casper, LensCulture
    


Wystawa podczas Photo London 2023! Prace laureatów konkursu zostaną wystawione w Somerset House w Londynie podczas Photo London. Prace zdobywców pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w kategorii seria zostaną opublikowane w serwisie LensCulture. Wybrane prace będą pokazywane na festiwalach i wydarzeniach fotograficznych na całym świecie. W przeszłości nasi zwycięzcy, finaliści i wybory jurorów były pokazywane na festiwalach w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Japonii, Holandii, Australii, Malezji, na Węgrzech, w Serbii i nie tylko.


X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.