"Chocke" Pawła Frenczaka
wystawa fotografii
Galeria CK Agora, ul. Serbska 5 a, Wrocław
07-28.01.2022
CK Agora Wrocław
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 Chocke - wystawa fotografii Pawła Frenczaka w CK Agora we Wrocławiu. Wernisażu wystawy Pawła Frenczaka w galerii CK Agora we Wrocławiu, która odbędzie się w pierwszym tygodniu stycznia 2022. Wystawa potrwa do 28.01.2022 r. Zaprasza Galeria CK Agora, ul. Serbska 5 a. Muzyczną stronę eventu zabezpieczy dj Dejot - reprezentant wrocławskiej sceny tanecznej, bboy, dj, miłośnik dobrych brzmień, host. Wstęp wolny.

"Cykl fotografii CHOKE, jest wynikiem połączenia fascynacji chwytanymi sportami walki oraz obsesji  poszukiwań idealnego światła. Dokument fotograficzny, w którym można zaobserwować migawki wrażeń, twarzy i emocji stał się źródłem koncepcji artystycznej. W kolejnym etapie pomysł ewoluował w kierunku abstrakcji, zrzucając z siebie maskę dosłowności i tym samym wymykając się z wszelkich gatunkowych ram.

Paweł Frenczak -  fotograf, reżyser, absolwent Instytutu Fotografii Twórczej w Opawie, Wrocławianin. Laureat Grand Press Photo, VIVA PHOTO Awards oraz BIKE DAYS Audience Award. Jego prace wystawiane były w Polsce i za granicą (m.in. wystawy indywidualne w Muzeum Współczesnym Wrocławia, na Opolskim Festiwalu Fotografii, w Galerii Pauza, czy na Festiwalu Fotografii w Bratysławie). Współtwórca kampanii reklamowych dla takich marek jak Adidas, Bytom, CUPRA, XIAOMI. Pracował dla Papaya Films, DOBRO FILMS. Swoje zdjęcia publikował m.in. w Newonce Magazine, I-D, Art&Business. Na stałe współpracuje z Magazynem SZOSA".


 

 


X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.