10. Międzynarodowy Festiwal Fotografii TIFF Festival / Procesy

TIFF Festiwal 2020
festiwal fotografii
Wrocław, ul. Ruska 46 abc
02-06.09.2020
Tiff Festiwal
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 


10. Międzynarodowy Festiwal Fotografii TIFF Festival / Procesy

Zapraszamy od 2 września 2020 roku o godz. 19.00 do Wrocławia na 10. Międzynarodowy Festiwal Fotografii TIFF Festival / Procesy. Oprócz 5-dniowego festiwalu do 26 września 2020 r. cykl wystaw, prelekcji, dyskusji, przeglądów portfolio oraz wiele innych imprez towarzyszących.

W programie głównym 4 wystawy laureatów tegorocznego konkursu TIFF,Open (Słoneczne Wzgórza Barbary Gryki, Haytarma Justyny Górniak, Drzewa Dziadka Daniel_i Weiss i SHIFTERS Marty Bogdańskiej). Program uzupełniają spotkania autorskie, oprowadzania, dyskusje oraz wieczorne, muzyczne wydarzenia i performansy.


Więcej o festiwalu: TIFF Open to otwarty konkurs dedykowany twórcom nieszablonowym, tworzącym wybitnie autorską fotografię. Konkurs nie ogranicza twórców do jakiegoś określonego nurtu tematycznego. TIFF Festiwal odbywa się od 2011 roku. Co roku zmienia swoją formułę. Szósta edycja odbywała się pod hasłem przewodnim podróży i przemieszczania się - "Rivers & Roads".  "Imigracje/emigracje", "Wyprawy wyobrażone". W 2018 r. mottem festiwalu była "Współpraca". Festiwal zaprezentował 9 wystaw, 43 wydarzenia. W 2019 r. formuła festiwalu prezentowana była jako“Światy”. Na wydarzenia festiwalu składają się również wystawy tematyczne, publikacje fotograficzne, spotkania i oprowadzania kuratorskie, pokazy slajdów, spotkania autorskie, panele dyskusyjne, pokazy filmów, eksperymentalne projekty pod nazwą TIFF Open. Obok prac prezentowanych i nagrodzonych przez specjalne jury przyznawana jest również nagroda publiczności. Zdjęcia do tej części prezentacji będzie można wysyłać w 2019 na specjalnej stronie organizatora.


X

ciemnia.org

Dziękujemy za zaufanie. Ta fotografia jest chroniona.